Tiem, kas būvē un remontē paši
 
 

Sīkdatņu politika

Šajā sadaļā ir aprakstīta sīkdatņu lietošana interneta vietnē BūvētPrieks.lv (domēns www.buvetprieks.lv), norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt interneta vietni BūvētPrieks.lv, nodrošinot jūsu vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.

Kas ir sīkdatne (cookie)?

Apmeklējot tīmekļa vietni, uz jūsu interneta pārlūku tiek nosūtītas sīkdatnes, kas mājaslapai sniedz informāciju par lietotāja darbībām. Sīkdatnes ir datu faili, kas tiek uzglabāti interneta lietotāja datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) un izmantoti, lai nosūtītu informāciju uz interneta lietotāja pārlūku un pēc tam atgrieztu informāciju no pārlūka sākotnējai mājaslapai (piemēram, sesijas ID, izvēlētā valoda un datums).

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai interneta vietne atcerētos vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā interneta vietnē izmantojam sīkdatnes, kā arī lai mēs sniegtu saviem lasītājiem personīgāku pieredzi interneta vietnes lietošanā – saturu un reklāmu atbilstoši interesēm, vienreiz uzstādītu iestatījumu saglabāšanu u.c. Turklāt sīkdatņu apkopošana un apstrāde mums palīdz saprast, kā lietojat mūsu interneta vietnes saturu, lai to pielāgotu jūsu vajadzībām un attiecīgi padarītu jums vēl interesantāku.

Kādas vēl sīkdatnes var tikt izveidotas?

Trešo pušu sīkdatnes nosaka citas personas (uzņēmumi), kuru pakalpojumus mēs izmantojam vai kuru pakalpojumi ir saistīti ar interneta vietni. Piemēram, trešo pušu sīkdatnes tiek izmantotas analītikas pakalpojumos, lai mēs zinātu, kas ir populārs un kas nav. Tāpat citas vietnes, kuras apmeklē lietotājs, arī var ietvert sīkdatņu izmantošanu, piemēram, YouTube, un šīs vietnes var izvietot savas sīkdatnes, lai būtu iespējams kopīgot saturu sociālajos tīklos vai iegūtu piekļuves statistiku. Trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mūsu kontroles un par šīm sīkdatnēm vairāk var uzzināt, apmeklējot attiecīgās trešās personas interneta vietni.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Sīkdatņu iestatījumus Jūs varat mainīt jebkurā laikā savā interneta pārlūkprogrammā. Piemēram, Jūs varat atcelt doto piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai atķeksējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Šos iestatījumus Jūs varat atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs "iespējas" vai "preferences". Zemāk Jūs varat atrast norādes kā pārvaldīt sīkdatnes populārākajās interneta pārlūkprogrammas:

Jebkura informācija, kas tika ievākta ar sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām, un netiek izmantota citiem mērķiem, kas nav norādīti šajā politikā.

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, to, kā pārvaldīt vai atspējot tās, lūdzu, apmeklējiet: www.allaboutcookies.org.

 

Autorizācija

vai
Nav sava profila? Izveidot