Tiem, kas būvē un remontē paši
 
 

Saimniece nolīgst celtnieku, kurš arodā ir pilnīgs nulle

Portāls nra.lv | 7.septembris (2016) 20:43 | 1 komentārs

Raidījums "Degpunktā" ziņo par kādu interesantu atgadījumu Rīgā. Sieviete atradusi sava mājokļa remontdarbu veicēju pārsteidzoši zemu cenu, taču strādnieka zināšanas celtniecībā ir pilnīgi nekādas.

Raidījums "Degpunktā" ziņo par kādu atgadījumu, kad vīrietis internetā piedāvājis celtniecības pakalpojumus. Sludinājumu ieraudzījusi kāda sieviete, kuru pārsteidza strādnieka prasītā cena par darbu - 2 (divi) eiro stundā.

Pēc vienas nedēļas sieviete nāca aplūkot padarīto, taču nekas nebija pavirzījies uz priekšu dzīvokļa remontā. Strādnieks teicis, ka viņš vēl tikai gatavojas darbam, nopirkti nepieciešamie instrumenti un materiāli. Sieviete noticēja un cerēja, ka nākamreiz darbs būs iesācies. Taču vēl viena nedēļa aizgāja un dzīvoklis izskatās tāpat kā strādniekam tika nodots, jo vīrietis joprojām iegādājas būvmateriālus.

Pēc mēneša, kad nekas netika izdarīts sieviete kopā ar vīrieti devušies uz policijas iecirkni Daugavgrīvas ielā, kurā krāpnieks atzinās, ka šis bija viņa pirmais mēģinājums celtnieka arodā - iepriekš šādus darbs viņš nav veicis, tādēļ cerēja pašmācības ceļā jau ar pirmā klienta mājokli apgūt celtnieka arodu.

Iepriekš 36 gadus vecais vīrietis nekad iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Pagaidām esot pāragri minēt, kā beigsies šī lieta - ja izmeklētāji pierādīs, ka vīrietis apkrāpis kundzīti, viņam draud kriminālatbildība, taču, ja izrādīsies, ka vīrietis vienkārši piesavinājis naudu un nav paveicis solīto norādītajā termiņā, taču ir ar mieru kompensēt visus nodarītos zaudējumus, abu iesaistīto pušu starpā iespējams arī izlīgums, informē raidījums.

Raksts pārpublicēts no nra.lv.

Komentāri [1]

 

Nu te ir vietā teiciens - "Skopais maksā divreiz". Diez par kādu naudu celtnieks pirka materiālus divas nedēļas - par saimnieces? Ja par saimnieces un saimniece neprasīja čekus (visdrīzāk, ka nē), tad pārmaksāja noteikti labi par būvmateriāliem.

8.septembris (2016) 01:06 Atbildēt
 

Autorizācija

vai
Nav sava profila? Izveidot