Tiem, kas būvē un remontē paši
 
 

Kā aprēķināt nepieciešamo krāsu daudzumu

BūvētPrieks.lv BūvētPrieks.lv | 7.septembris (2016) 20:28 | Komentēt

sadolin.lv

Pērkot tikai tik daudz krāsas, cik nepieciešams, samazināsi izmaksas un palīdzēsi videi. Ar šiem ieteikumiem uzzini, kā aprēķināt nepieciešamo krāsas daudzumu.

  1. Iesākumā novērtē krāsošanai paredzētā laukuma izmērus. Palūdz drauga palīdzību, lai ar mērlenti nomērītu sienu platumu un garumu, un sareizini tos, lai aprēķinātu kopējo kvadrātmetru skaitu.
  2. Atņem laukumus, ko aizņem logi un durvis, izmantojot šo pašu aprēķina metodi, un atskaiti tos no kopējā kvadrātmetru skaita. 
  3. Sareizini jauno kopējo laukumu ar vajadzīgo kārtu skaitu — mēs iesakām ierēķināt vismaz divas kārtas. Ir vērts arī iekļaut nedaudz papildu krāsas labojumiem. 
  4. Visbeidzot sadali šo kopējo skaitli ar m²/l skaitli uz krāsas bundžas (ja to neredzi uz bundžas, sameklē preces informāciju internetā). Tas Tev sniegs galarezultātu - Taviem krāsošanas darbiem nepieciešamo litru daudzumu.
  5. Neaizmirsti, ka krāsas veids un arī ražotājs ir svarīgs. Kad izmantosi augstas kvalitātes krāsu, pamanīsi, ka lieliska rezultāta panākšanai būs jāizmanto mazāk krāsas. Mazāk krāsas — priecīgāka gaisotne un brīnišķīgs rezultāts.

Raksts publicēts sadarbībā ar www.sadolin.lv

Komentāri [0]

 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 

Autorizācija

vai
Nav sava profila? Izveidot