Tiem, kas būvē un remontē paši
 
 

Pa TECNOFOAM celtniecības putām var arī braukt ar auto.

mAREKS mAREKS | 21.decembris (2020) 16:54 | Komentēt

Būvniecības nozarē visu laiku tiek atklāti jauni videi draudzīgi materiāli. Rūpējoties par apkārtējo vidi pieaug pieprasījums pēc ekoloģiskiem celtniecības materiāliem un tādēļ būvniecības nozarē nemitīgi tiek meklēti jauni “zaļie” risinājumi celtniecības materiāliem, lai attīstītu videi draudzīgu un cilvēkiem drošu būvniecību.

TECNOFOAM putu klāsts piedāvā vienu no šiem “zaļajiem” risinājumiem.

Uz ūdens bāzes veidotajām TECNOFOAM siltumizolācijas putām ir vairākas ECO priekšrocības:

 • Lai putas veidotos, kā gāzradītājviela tiek izmantots ūdens: pašu putu sastāvā nav nevienas citas vielas, kura viedotu apkārtējai videi kaitīgas gāzes.
 • Saskaņā ar Eiropas noteikumiem par gāzu emisijām, TECNOFOAM putas uz ūdens bāzes, neizdala nekādas toksiskas gāzes gan uzklāšanas laikā, gan visā putu kalpošanas periodā pēc uzklāšanas.
 • Tā kā putām nav nepieciešama īpaša pārstrāde vai utilizācija, tad lai tās noņemtu un utilizētu nav vajadzīgas īpašas atļaujas vai procedūras.
 • Šīs putas ir 100% pārstrādājamas un videi draudzīgas.
 • Šajās putās nav nekādu vielu, kuras kaitētu ozona slānim, un tādēļ tās nesekmē siltumnīcas efektu (NAV HFCs, HCFCs, VOCs, ).
 • TECNOFOAM putas, pēc uzklāšanas, veido nepārtrauktu bezšuvju siltumizolācijas pārklājumu, kurš neveido putekļus, kuri varētu kaitēt cilvēku veselībai un apkārtējai videi. Šis siltumizolācijas pārklājums ir ūdensdrošs, satur konstrukciju, ir tvaika caurlaidība un viņā neveidojās rasas punkts. Pārklājot grīdas nav nepieciešams taisīt laipas, jo putas ar blīvumu 35 kg/m3 un augstāk, ir staigājamas.
 • Ja siltumizolācijas slānis tiek pakļauts tiešo saules staru iedarbībai ir nepieciesams pārklāt ar aizsargslāni. Šim nolūkam tiek izmantotas Tecnopol hidroizolācijas membrānas TECNOCOAT vai DESMOPOL.
 • Putas ar blīvumu 8 kg/m3 ir atvērto poru putas, kuras tiek izmantotas jumtu siltināšanai, no iekšpuses.
 • Putas ar blīvumu 25 kg/m3 ir slēgto poru putas kuras tiek izmantotas sienu siltināšanai un nestaigājamo virsmu pārklāšanai.
 • Putas ar blīvumu 35 kg/m3, 40 kg/m3 un 40FR kg/m3 ir slēgto poru putas, kuras tiek izmantotas staigajamo grīdu siltināšanai un ja ir īpašas ugunsdrošības prasības.
 • Putas ar blīvumu 50 kg/m3 un aukstāk ir slēgto poru putas, kuras tiek izmantotas virsmās ar intensīvu noslodzi un transporta satiksmi.
 • TECNOFOAM produktu klāstā ir pieejamas arī divu veidu 8 kg/m3 un 35 kg/m3 injekcijas putas.

  TECNOFOAM zemā siltumvadītspēja (aptuveni 0.032 W/ m*K), nodrošina lielisku siltumizolāciju, ļaujot temperatūrai saglabāties stabilā līmenī. Izmantojot būvniecībā TECNOFOAM siltumizolācijas putas, tiek nodrošināts liels enerģijas ietaupījums. Un tas rada pozitīvu ietekmi uz izmaksām un apkārtējo vidi.

  Turklāt šīm putām ir nemainīga siltuma vadītspēja, kura būs nemainīga visā putu kalpošanas laikā, tādejādi optimizējot putu siltumizolācijas jaudu.

  Plašais TECNOFOAM produktu klāsts ir veidots tā, lai piedāvātu tādas termiskās vadītspējas specifikācijas, kuras būs ideāli piemērotas visiem siltumizolācijas pārklājumu veidiem.

  Uzņēmums BUILDING HOUSE jau daudzus gadus ir rūpnīcas Tecnopol oficiālais pārstāvis. Šī rūpnīca ražo dažādus hidroizolācijas un siltumizolācijas materiālus, to starpā arī poliuretāna putas TECNOFOAM, kuru uzdevums ir pasargāt cilvēkus no aukstuma nodrošinot kvalitatīvu siltumizolāciju.

  TECNOFOAM siltumizolācijas putas uzklāj ar izsmidzināšanas metodi, izmantojot speciālu iekārtu. Putas ir dažādu veidu – ar blīvumu no 8 līdz 60 kg/m3.

  Pareizā siltumizolācijas materiāla izvēlē konsultāciju jums ar prieku sniegs uzņēmuma BUILDING HOUSE speciālisti. Sniedzam pakalpojumus un izejmateriālu tirdzniecību, kā arī apmācam darbam ar putām visus interesentus.

  Plašāka informācija www.tecnopol.lv

 • https://www.youtube.com/watch?v=mZtynTzkWu0
 • https://www.youtube.com/watch?v=EN9GBvSrWgU

Tecnopol

Tecnopol

Komentāri [0]

 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 

Autorizācija

vai
Nav sava profila? Izveidot