Tiem, kas būvē un remontē paši
 
 

Kondicioniera uzstādīšana dzīvoklī

Aivars

Vasara gan principā cauri, taču šovasar pāris reizes nodomāju, ka būtu forši, ja būtu kondicionieris. Taču šķiet, ka dzīvoklī (119 sērija, ap 80 m2, augšējie stāvi) nav tik vienkārši ierīkot kondicionieri, lai visās istabās būtu līdzīga un komfortabla temperatūra. Tāpat gribētos ierīkot, lai rezultāts izskatās glīti. Un vēl laikam pat vajag saskaņošanu ar kaut kādām iestādēm.

Kāda ir jūsu pieredze, kādas izmaksas aptuveni ar montāžu kopā? Kāda veida kondicionierus uzstādīt?

24.augusts (2016) 00:27
Aivars

Iegādājos mobilo kondicionieri ELECTROLUX EACM-15 CL/N3 (ieteicamā platība 38m2, citur rakstīts līdz 45m2). Katrā ziņā meklēju jaudīgāko, jo dzīvoklī uz virtuvi nav durvis un uz vēl vienu istabu regulāri durvis vaļā, sanāk pāri 40m2.

Piegriezās karstums, jo 9 stāvs un saule spīd istabās no plkst.13 līdz pašam vakaram, karstākā saule - tieši pretī. Temperatūra regulāri vēdinot utt. ir ap 30 grādiem.

Uzstādīts arī loga rāmja komplekts, kur karsto trubu likt - AirLock 100.

Secinājumi pagaidām. Funkciju nepilda labi, t.i. ja kamēr nespīd pretī saule, atdzesē labi un ir ok, bet kolīdz saule sāk spīdēt, istabu temperatūra uzkāpj straujāk atpakaļ kā spēj dzēsēt. Neskatoties uz to, ka viesistabā ir 100% atstarojošās žalūzijas. Siltums no halles un virtuves logiem pārāk spēcīgs nāk. Pēc pāris karstām dienām uzrakstīšu vēl secinājumus.

11.jūnijs (2019) 11:32
Amira Shirokova

Sveiki

Nesen uzzināju par portālu www.AnyDo.lv

Varu rekomendēt pameklet šeit:

Mājas meistars

Vīrs uz stundu

Dažādu darbu strādnieki

AnyDo.lv - tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.

Varat būt kā izpilditājs, kā ari pasūtīt kaut kadu izpildītāju mājas un biznesa uzdevumiem: amatnieku, celtnieku, apkopēju, kurjeru, auklītes tas ir ērts veids, kā ātri pasūtīt jebkuru pakalpojumu.

P.S. darbs no mājām

10.marts (2020) 22:15
Juracka66

labi,

Kondicionieri iegādājos interneta veikalā. Es domāju, ka šajā veikalā ir plaša izvēle. Es ceru, ka es palīdzēju

26.jūlijs (2021) 15:49
Juracka66

Ja jūs interesē, jūs varat atrast visus šīs kategorijas kondicionierus  https://bigbox.lv/lv/c16772-parvietojamie-kondicionieri 

26.jūlijs (2021) 18:04
Zigmunds

Ja vajag kondicionieri un ne tikai, te ir pilnss serviss, gan pārdošana, gan serviss - kondicionieri, siltumsūkņi utt. www.leduslacis.lv

4.janvāris 14:26

Tavs ziņojums

 

Autorizācija

vai
Nav sava profila? Izveidot