Tiem, kas būvē un remontē paši
 
 

Gudrās mājas konfigurācija, kas atvieglo ikdienu

Uzavs

Kaut kā šķiet, ka gudrā māja pagaidām var būt gudra, bet ne noderīga vai tāda, kas tiešām atvieglotu ikdienu. Prātā nāk tikai dažas noderīgas lietas:

  • redzēt aktuālo temperatūru un pamainīt to;
  • vārtu atvēršana no telefona (vai kad ir X metru tuvumā).

Un viss ..., vairāk nekas prātā nenāk. Kāda jēga mainīt apgaismojuma krāsu, kāda jēga ieslēgt apgaismojumu istabās no telefona vai citiem sensoriem (vai kad ieejas durvis tiek atslēgtas), bezjēdzīgi!

Bet varbūt smagi kļūdos. Kādas jūsu domas, kuras lietas ir pārsteigušas noderīguma ziņā, kuras no uzstādītām vispār neizmantojat? Ko noteikti ieteiktu un neieteiktu uzstādīt mājā citiem?

4.maijs (2019) 13:26
Karl Hazelius

Sveiki

Varu rekomendēt pameklet šeit:

AnyDo.lv - tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.

Varat būt kā izpilditājs, kā ari pasūtīt kaut kadu izpildītāju mājas un biznesa uzdevumiem: amatnieku, celtnieku, apkopēju, kurjeru, auklītes tas ir ērts veids, kā ātri pasūtīt jebkuru pakalpojumu.

10.decembris (2020) 11:58
Aigars Barkāns

Uz doto brīdi pakāpeniski iesaistamies gudro māju aprīkojuma tirdzniecībā, ir iespēja visu aplūkot www.vartiem.lv iesākumā piedāvajam vārtu automātikas, kas tiek kontrolētas gan ar pults palīdzību gan attālināti caur datoru, mob ierīci utt. (iO, Android)

30.aprīlis (2021) 11:10

Tavs ziņojums

 

Autorizācija

vai
Nav sava profila? Izveidot