Tiem, kas būvē un remontē paši
 
 

Noteikumi lodžijas iestiklošanai daudzdzīvokļu ēkā

Aivars
  1. Vai ir kādi projekti vai atļaujas vajadzīgas, lai iestiklotu lodžiju?
  2. Vai ir kādas būtiskas atšķirības formalitātēs ar lodžijas starpsienas izņemšanu/atstāšanu?
  3. It kā vajagot ēkas vairuma dzīvokļu īpašnieku lēmumu. Tiešām tā ir? Tiešām visi iestikloti dzīvokļi izgājuši šo procesu?
30.jūnijs (2016) 00:08
Aivars

Papētīju šo visu, sanāk diezgan interesanti.

  • Vajag savākt pusi + 1 dzīvokļa īpašnieku piekrišanu, t.i. ja ir ap 200 dzīvokļiem, tad vajag parakstus no 100 īpašniekiem;
  • Interesanti ir ar iestiklošanas skicēm, ja esi pirmais, kas iziet šo procesu oficiāli, tad pārējiem iestiklošana būs jāveic pēc tavas skices, jeb otrādi, ja kāds jau ir iestiklojis oficiāli, tad Tev iestiklošana jāveic pēc tās skices. Reāli paskatoties uz mājām redzams, ka saskaņotu projektu nav, jo katram izskats ir citāds un viss ir raibs.
  • Internetā ir virkne firmu, kas piedāvā lodžijas iestiklošanu un maz kur rakstīts par nepieciešamiem dokumentiem, tā kā reāli cilvēki neveic saskaņošanu.
  • Un vēl, ja nu atnāk pārbaudes (diez vai tuvākajā laikā Rīgā tā notiks), jāsaka ka iestiklošana ir veikta pirms 20 gadiem :), jo, laikam, tad valdība aicināja veikt iestiklošanu energoefektivitātes uzlabošanai.

Te sīkāk - http://www.delfi.lv/tavamaja/remonts/47306977_daudzdzivoklu-namu-balkona-vai-lodzijas-iestiklosana-riga-noteikumi-un-prasibashttp://nra.lv/latvija/riga/150750-par-iestiklotu-lodziju-lielaks-maksajums.htm un oficiālāka info - http://www.rpbv.lv/tiesiska-lodziju-un-balkonu-iestiklosana-rigas-administrativaja-teritorija

24.augusts (2016) 00:05

Tavs ziņojums

Pievienojies buvetprieks.lv

Būvēšana ar gāzbetona blokiem

18.jūnijs (2016) 18:20
 

Moduļu māja 2 dienās

22.jūnijs (2016) 01:04
 
 
 
 

Autorizācija

vai
Nav sava profila? Izveidot