Tiem, kas būvē un remontē paši
 
 

Ūdens mīkstinātājs WaterBoss

Kika

Sveiki visiem!

Gribu padalīties ar savu pieredzi ūdens filtru izvēlē. Ar vīru nopirkām māju Mārupē. Likās ūdens tīrs un lietojams, bet pēc laika mana jaunā veļas mašīna salūza. Saremontēt sanāca, bet tas var atkārtoties, jo pie vainas esot ūdens, likās jocīgi, mums tak ir pilsētas ūdens.

Sākām uzzināt, kas ar ūdeni un ko var darīt. Apzvanījām visas iespējamās iestādes, visi saka, ka ūdens ir kaļķains un vajagot mīkstinātāju. Labi, nav problēmu, sākām meklēt.

Daudzas firmas piedāvā ļoti lielas iekārtas, vispār nezinājām, kur tādus balonus likt, bet atradās viens neliels uzņēmums Akvafors, kuram piedāvājumā bija ļoti kompakts risinājums, ka nevarējām noticēt, ka tāds kaut ko var izdarīt. Padārgs gan, bet nekam citam vietas īsti nebija.

Izlēmām ar vīru noriskēt un nopirkām WaterBoss mīkstinātāju, esot Amerikāņu ražojums.

http://akvafors.lv/lv/info/waterboss-700-udens-mikstinatajs-.html

Montējām gan paši, jo nebija plānots tik daudz ieguldīt, bet rezultāts tik tiešām apmierina. Neaizņem vietu, es viņu pat nedzirdu, ūdens ir mīksts, es pat teiktu pārāk. Vienmēr liekas, ka ziepes nav nomazgājušās. Es pat sākumā nevarēju pierast pie tā, ka veļas pulveri ir jāsamazina, citādi tādas putas veidojas. Patīk rezultāts, ir to vērts, galvenais, lai vēl arī ilgi nokalpo!

15.decembris (2017) 18:16
Karl Hazelius

Sveiki

Varu rekomendēt pameklet šeit:

AnyDo.lv - tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.

Varat būt kā izpilditājs, kā ari pasūtīt kaut kadu izpildītāju mājas un biznesa uzdevumiem: amatnieku, celtnieku, apkopēju, kurjeru, auklītes tas ir ērts veids, kā ātri pasūtīt jebkuru pakalpojumu.

10.decembris (2020) 11:58

Tavs ziņojums

 

Autorizācija

vai
Nav sava profila? Izveidot